Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Той момент, коли ЗМІ хоче підлеститись до спікера, але вийшло тупо.

Стаття про Надю в сукні в Берліні. «Сегодня» в фейсбуці пише: «голубое пальто а-ля Меланья Трамп и каблуки». Серйозно? Порівняли козулю і корову – блакитне пальто на плечах кого попало не робить цю людину автоматично іконою стилю.

«Новое время» в розпал деклараційного скандалу щодо антикорупціонерів хотіло відбілити Лещенка і його квартиру. Присвятило лонґрід ніачьом. Про музику, про те, як дорослий мужик середнього віку пішов у прийми до успішної жінки. Із портрету суто Сергія: «Из моего тут только рубашки, костюмы, галстуки, футболки, свитеры, джинсы, туфли, кроссовки, – перечисляет Лещенко, показывая на вешалки шкафа-купе в спальне. И действительно меняет белую рубашку на голубую, случайно поставив на ней пятно, пока Настя провожает дочку в школу».

По факту піар-стаття грає проти героя. Бо замість логічного пояснення про скандальну квартиру: звідки взялась, на якому етапі ремонт, нам показали утриманця і модника.

Мораль: Пишучи піар-статті, менше облизуйте героя, наче ескімо. Це збереже обличчя виданню і дасть менше мотивів додатково поржать з героїв.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ