Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Вони здатні заради влади на усе.
Вони здатні на усе заради благ, якими можна похизуватися в е-деклараціі: картинами, годинниками, колекційним вином і мощами святих…

Бігати марафони на каналі дружка Азарова Мураєва.
Бити морду Бойку перед телекамерами.
Впадати в кому і кутатися в ковдру.
Їсти землю на трибуні.
Дружити і пити із простроченим Охендовським.
Знімати недоторканість із Новинського, аби через 10 місяців він відкрив свій перший готель в Києві.
Випускати на День Незалежності Максакову, яка голосувала за анексію Криму.
Вони легко мінятимуть партійні значки, одягатимутт вишиванку із ательє, ходитимуть зграєю на панахиди за АТО і на день голодомору.

Дупа Савченко збирає більше лайків, ніж фаховий юридичний коментар по антикорупійному суду. Фейковий чек із депутатської столови і довжина спідниць журналісток завше цікавіші за марудну роботу тих одиниць, що справді працюють в раді над законами та їхнім висвітленням. Зачіски, жакети і брудні напівкримінальні розбірки дутих публічних облич – це усе те, що прямо впливає, який секонд-хенд оберуть в ради наступних скликань.

Але є театр, а є реальність. Марафон на каналі дружка Азарова може надихнути вас сісти на дієту і піти в спортзал. Але – обрати цих двох ще на багато років «ні».

Маневри для піару: заплів косу – розпустив, набрав вагу – покачався, невичерпні, але я набагато більше поважаю людей, які налагодили з нуля логістику оборони в часи війни, творців «Прозоро», волонтерів Калинівки та людей, які за власною ініціативою слідкують за судами по сепарам і псевдоелітою ОРДЛО. Поява останніх – надія на майбутнє. Надя, Юля, земля та корови – рудимент, який ще вражає бабушок, але байдужий молодим.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva