Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Найбільший російський опозиціонер мило спілкується з убивцею і військовим злочинцем «про воссоединениеи народов и объединение великих земель», заради чого можна і «на Украінє» повоєвать. І укров тищу-другу поубівать.

Модерує зустріч демократичний російський журналіст. Транслює ліберальний «Дождь». На цитати розбирає не позбавлена мізків «Медуза». Топ-подія дня «рунета» – бесіда військового найманця і симпатичного грантоїда)

Сидять Гіркін і Навальний в офісі прогресивного Фонду боротьби з корупцією.
Усього цього ланцюжка вистачило, аби вважати обох пи**юками одного гнізда. Тільки Навальний це вимита містероммускулом вітрина «русского міра». Гіркін – підсобка, де лежать гнилі товари і твориться справжня кухня.

Навальний показав свою гнильцю, коли сказав, що не хоче вішати ярлики військового злочинця на Гіркіна. Гіркін, той самий Гіркін, чиї бойовики розпорювали животи і топили в річці трупи Поправка, Рибака – щось бекав про кримські збереження на війну на Донбасі і офіцерську честь))

Я дико сміюсь із того, що Навальний після цих дебатів ніякий не опозиціонер, не антикорціонер і не загроза путінському режиму. Чувак провів дебати із військовим інтервентом Кремля, із виконавцем другого ешелону. Це не дебати з Дімкою, Лавровим, Шойгу чи бодай Альбіною Кабаєвою. Навальному просто вказали його місце біля параші)

Щодо Гіркіна. Ще одна деталь. Людина збочена на ідеї патріотизму зразка 1812-го. Ну, там, «наваляєм Наполеону, Москву отстоим, царя защитим, чем больше земли тем успешнее держава».  Показове питання Гіркіну: «Ви в країнах Заходу бували? Тільки в Югославіі. Але сестра моя була».

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ