Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Обливаються водою, пиз*ять одне одного, матюкаються.

Щоб усі потім постили відео і говорили «Господи, на шо си коїться на українському телебаченні?!».

Вересень зі стаканом води і його візаві, що на четвертому році війни – після очевидних фактів Reuters, Ballingcat, МН17, свідчень Агєєва та його мамаші – вимагає «докажите агрессию России», обоє викликають однакове презирство.

Семченка бачила до цього раз, коли напередодні візиту Порошенка до Трампа він розказував під схвальні кивки головою ведучої якусь єресь про вазелін, яким намажуть нашого гаранта у Вашингтоні.

За іронією долі – це лжеєкспєрда намазали вазеліном і обробили, як недорогого хлопчика за викликом. Його вигнали з податкової внаслідок люстрації. Жінка пішла жити до Клименка. Аби не здохнути з голоду лузер змушений добре відзиватися в пресі про нового ловера колишньої. Має ходити на newsone і видавати історії про убивство мирного населення Донбасу силами ЗСУ.

Дивно, що ця особа взагалі десь ходить на ефіри, а не чистить зубною щіткою унітази в СІЗО. Чим оцей перець гірше Нелі Штепи?

Окремо щодо Вересня. Водою, може, і полив. Але до студії запросив свідомо. Підготовлені тези про «докажите агрессию России» слухав і давав говорити, не затикаючи рота.

По факту – це уже не той крутий Вересень, якого слухали відкривши рота і вилупивши очі по п’ять копійок на початку нульових. Це Вересень, який вписується в команду-телеведучих Савченко, Гольдарба та Червоненка. Де всі матюкаються і створюють бидло інформприводи для бидломас. Це пробують воду і пропрацьовують ґрунт – зжеруть оцю хе*ню чи будуть наслідки від СБУ.

Врешті, ролики newsone – де всі матюкаються і пояснюють людям «складні речі простою мовою» – це нова концепція каналу. Тому скандалів та чублення пєтушків у студіях буде багато. Це обговорюють і дивляться. А кожна цифра і лайк – це бабло і ріст аудиторії.

Джерело: Марина Данилюк-Ярмолаєва

БЕЗ КОМЕНТАРІВ