Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Про таємну зустріч президента Петра Порошенка з Борисом Гризловим країна дізналась із сторінки у Фейсбуці головреда з сепаратистським душком Ігора Гужви. При цьому штатні політологи Банкової до останнього відстоювали точку зору, що ніякої розмови не було, а ПОП розвів імперського посланця, як кошеня, вчасно поїхавши до Тернополя.

Як наслідок, довелося крізь зуби зізнаватися, що зустріч усе-таки була. А вимушена пауза народила купу домислів, чуток і першокласних «зрад».

А тепер відчуйте різницю, як працюють піарники Держдепу.

Вікторія Нуланд і Владислав Сурков мають зустріч у Калінінграді — речник Джон Кірбі публічно розповідає, що вони говоритимуть про Донбас та Мінські угоди.

Джон Керрі та Сергій Лавров так само зустрічаються в Цюріху 20 січня. Прес-служба Держдепу відкрито анонсує, що говоритимуть про Сирію та Україну. Ніхто нікого не обігрує, не обманює і не намагається виглядати ковбоєм у очах американського народу.

Відкритість, публічне інформування та детальне розжовування простих речей — це те, чого дуже бракує піарникам Петра Порошенка.

Навіщо ліпити із Порошенка щось схоже на барона Мюнхгаузена, якщо можна просто кількома реченнями пояснити: чим займається президент і навіщо воно потрібне країні в даний час.

Брехня, перекручування все одно стають очевидними. А потім боляче б’ють брехуна пикою по унітазу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ