Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Пожежа в таборі «Вікторія», як історія про те, як пофігізм, халатність і жадібність призвели до страшної загибелі дітей.

Отже, за інформацією «Наших грошей» іще влітку «на пожежну сигналізацію і не тільки» управління капітального будівництва Одеської міськради витратило 11 мільйонів гривень.

Завели справу, справа рік стоїть без рухів.

Підписант документації уже походив по справі відмивання коштів Світового банку для реконструкції каналізації. Але там його не чіпали, бо Труханів у нас святий і незамінний. І може, знадобитися десь для виборів: голоси бабушек, адмінресурс, тощо.

Перші розслідування кажуть, що дорога протипожежна сигналізація на момент пожежі в ніч на суботу була відключена.

Найближча пожежна водойма на момент загоряння була заповнена лише на одну третину. Пожежники півгодини(!!!) не могли розпочати гасіння – прокладали рукав до гідранта на вулиці Вільямса.

У дерев’яній будівлі не раз іскрила проводка, але всім було начхати, бо головне гроші: відпочивальників і бюджетні.

У наших фейсбучеках цілий тиждень розбирають ціну готелів Саакашвілі, марку його диктофону і старання перукаря Тимошенко, а тут історія, що мала б на меті замислитись.

Про стан дитячих санаторіїв і пожежну безпеку. Про те, куди справді пішли 11 мільйонів. Чого Труханову сходить усе з рук. І чи дадуть морального заспокоєння батькам піарне «одноденне перерахування заробітків» клерків одеської ОДА.

Прізвища причетних чиновників, прізвище директриси, яка хутко опинилась в реанімації дуже легко знайти.

Але є одне але. Це не так скандально, як політичні срачі, безбілетний Міхо чи Юля з «оскаром» на пінчуковському каналі. Чи ходоки за безкоштовними круасанами до самого Пінчука на форум YES.

Ницо, коли зажерливість дорослих вбиває дітей. При чому чужих. Їхні в дерев’яні табори без пожежної сигналізації не їздять.

Джерело: Марина Данилюк-Ярмолаєва

БЕЗ КОМЕНТАРІВ