Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Той незручний момент, коли The New York Time пише про черговий «мирний план», який підсовують Трампу. А ти, візуально знаючи всіх депутатів нинішнього скликання, цікавишся: «хто такий радикал Артеменко?».

По факту вийшло десь так.

  1. Чолов’ягу випадково обрали народним депутатом в 2014. Не маючи жодних на те повноважень, він готував план капітуляції своєї держави спільно з Полом Манафортом та іншими американцями. Державна зрада 100%.
  2. Новоявлений голуб миру передав такий собі корупційний компромат на президента Порошенка, однак не соромиться підкреслити, що його мирний план отримав підтримку близького оточення Путіна. Державна зрада 100%.
  3. План Артеменка передбачає референдум, де окремим питанням буде «передача Криму в оренду Росіі на 50 або 100 років». Хотілось би дізнатися у автора, як він притягуватиме таке рішення через український парламент? Якими способами він чи його соратники переконуватимуть українців голосувати за «оренду» Криму?
  4. Артеменко в статті підкреслює свою «американкість»: моя дружина, колишня модель, знайома з Меланією Трамп, сам я ходив на марш жінок (той самий, де показували вагіни і обвислі груди), мав бізнес з Катаром і т.д. Іронія долі в цьому конкретному випадку, що в мутні часи, як нинішній, кожен ловить свій шанс на популярність. Так і тут, абсолютно непевний чувак із зовнішністю кабана виношує great plans, щоби стати украінським Трампом.
  5. Цікаве резюме Артеменка. На початку «нульових» співпраця з Омельченком, більше двох років у СІЗО через розслідування СБУ фінансових зловживань. Згодом був обраний депутатом Київради від БЮТ, навіть очолив фракцію. Спонсорував «Правий сектор», помагав «Тризубу» – шокуючий факт, коли «щирих патріотів» спонсорує автор планів з капітуляції Росіі.
  6. Показова деталь в біографіях усіх борцунів за Україну. У Артеменка четверо дітей, у двох – американське громадянство, у одного – канадське. Тобто, борцун не пов’язує майбутнє своіх власних сперматозоідів із цим занедбаним краєм.
  7. Оригінальністю вирізняється і особистий фейсбук Артеменка. Український нардеп не приховує і персональний план щодо вирішення питання Донбасу – надати широку автономію з правом втручання у військові конфлікти, однак в цілому нинішнє ОРДЛО має бути під українським управлінням.

P. S. Ляшка і Радикальну партію чекає непростий тиждень. Артеменка, очевидно, оперативно виключать із фракціі. Синдром Савченко цвіте в українському парламенті буйним цвітом.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ