Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Вибираємо із редактором відео до ефіру про сьогоднішнє Куликове поле. На сайті Опоблоку знайшли ролик, де Бойко з Новинським хрестяться в Одесі.

– Давай виріжемо якраз там, де вони руками в повітрі махають…
Під відео текст про те, що не забудуть, не просять, доб’ються справедливості, покарають винних.

Цікаво, що особи, які шукають так званої справедливості у справі загибелі 48 людей на Куликовому полі, постійно не бачать війни на Донбасі, більше 10 тисяч загиблих та кількох мільйонів вимушених переселенців. Особи, які регулярно кажуть, що соціально та економічно відновити втрачений Донбас так же легко, як клацнути пальцями. Усе це разом – абсолютно абстрактний гуманізм, де є лиш власний інтерес: фінансовий, політичний, рейтинг закріпити, лохократ під ковпаком тримати обіцянкою і палкою ковбаси. На загиблих Майдану та АТО можна заплющити очі. На 20-річних інвалідів війни в колясках і з протезами усіх чотирьох кінцівок – теж. Бо то чужі і ними просто так не покеруєш.

Легко боротися за справедливість за вбитих 2 травня 2014 людей – обдурених, зазомбованих, прикуплених тим же опоблоком, коли у того ж Бойка уже за нинішніх часів і терем під Києвом виріс. І старші доньки займаються модним бізнесом – огламурили від природи середньостатичні морди, редакторками журналу про моду і зіркові соплі.

Легко говорити про покарання і справедливість тому ж Новінському, з якого півроку тому зняли недоторканість. Але справа в ГПУ так далі і не пішла)

Мало того оці персонажі та їхня краща партійна подружка Королевська днями роздавали «антифашистські» листівки, як зібрали весь набір сепаратистських, ПРівських лозунгів із  2010 років – про захист російськоі мови, про розгул нацизму і начебто скасування народних свят – 8 березня і 9 травня.

Так от. Головне. Я шкодую за 48 загиблими, як маріонетками, яких поюзали, викинули. І тепер із напускною скорботою згадують із гвоздиками і заздалегідь записаними відео. Бо страшно точно 2 травня летіти в Одесу, коли аеропорт блокують атовці і ультраси, які справді не забудуть, не простять, попри статки і статуси Новінського і Бойка.

Фейси Бойка, Новінського та Королевськоі, які виринають щороку у травні, як хронічні виразки або прищі – фіксують увагу на головному. Злодії, спонсори сепаратизму і особи, які перманентно вводили в оману люмпенів і пролетарів Донбасу/Криму/тих самих, хто весь квітень 2014 в наметовому містечку на Куликовому полі партійний суп сьорбав – до цього часу ні за що не покарані. А чудово почуваються.

Їм простили уже раз, в 2004. Вони вижили і повернулися потужною силою на самий Олімп. У 2017 це сприймається як «під**аси непотопляємі». Як і відбірне лайно на українських пляжах.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ