Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Юлія Тимошенко отримала крики «ганьба» від фанатів Саакашвілі в «Шегинях». Але прорив кордону ій був необхідний, аби повернутися на головні ролі в смотрібєльні телешоу політичної тематики. На жаль, в розважальних уже давно Монатік та Вінник((
Внесення до бази «Миротворця» дає додаткові козирі Юлі. Розказуй про репресії і не обмежуй себе. Повірять усі. Що в принципі учора вона успішно зробила в шоу на ICТV.

«Кожен президент, який приходить у владу, хоче посадити мене до в’язниці. Просто зверніть увагу на цю закономірність…» (аплодисменти бабушек)
– Я дарую вам «Оскар», – Гончаренко вийшов до трибуни.
– А що це? Я думаю, члену ПР, а нині БПП, треба вручити його своєму лідеру, тому що він за два тижні закінчить АТО і по мільйону платитиме медичну страховку і тисячу в день тим, хто пішов в АТО. Коли він плакав і хрестився та падав на коліна, а в той час торгував з окупантами… липецька фабрика, 100 мільйонів.. (аплодисменти бабушек) От кому треба вручати «Оскар» (овації бабушек).

Політик, який руку набив на Лазаренку, Кучмі, Ющенку, Балозі, Януковичу і Наді Савченко тільки того і чекає – вдалого часу для власного шоу. Юля використала ображеного і дикого Саакашвілі з мутною паспортною історією для власних бонусів.

Бабушки в студії були в екстазі.
Бабушки люблять видовища і екшн.
Саме ці бабушки візьмуть ридикюлі, підфарбують губи і підуть на дільниці.
Їм подобається «правда» про липецьку фабрику, обіцяне АТО за два тижні. Вони підуть голосувати за Юлю карати порошенківського гада (пряма цитата з коментарів на ютубі, – ред) Гончаренка і самого Порошенка.

Небезпечна ситуація для спеціалістів, як не створювати плацдарми для піару. І не підживлювати те, що у Юлі виходить найкраще – приміряти роль Джулії Ламберт) і вбивати конкурентів в фінальному акті.

Джерело:

3 КОМЕНТАРІ

 1. Очень поверхностно
  Ведь понятно, если бы было четкое решение порошенко, то никакого прорыва бы не случилось, как и шумихи вокруг него.
  Тут ест два аспекта помимо бабушек, юли и прочей мути.
  Первое, порох решил посадить в одну лодку саакашвили и Тимошенко, двух антиподов, с тем чтобы они съели свои рейтинги и сами себя ( по примеру Ющенко- Юля), пока не получилось и я думаю не получится. В ринципе не понял, на кой саакашвили связался с Тимошенко.
  Что на мой взгляд хуже, это размытие грани между террористками и российскими окупантами и политическими противниками. Тут или порох не видит разницы и для него и политические оппоненты есть те же террористы или, что даже хуже, террористов воспринимает просто за политических оппонентов. Заначить и воспринимает их не только за сторону переговоров, но и как потенциальных партнеров ( как это часто бывает с политическими оппонентами) А вспоминая его волынку о единении и особом статусе Донбасса, что только резкое неприятие украинцев его и остановило, то это и есть суть и помыслы главнокомандующего и президента.
  Тут нужно делать не только кардинальные выводы, но и применять меры предосторожности радикального, возможно, характера.

  Касаемо Миши… Я не большой фанат саакашвили, но очевидна слаженная игра всей олигархии, как украинской, так и российской и грузинской, против него, что даёт ему некие бонусы.

 2. И не только бабушки были в восторге, читайте коменты о вчерашней передаче ! Тимошенко, как и должен настоящий политик выиграла!

Comments are closed.