Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

«Марш обурених» не вистрелив. Попри лайки під постами. Попри недешеві глянцеві брошурки із портретами «бариг». Попри хорошу медіа-підтримку УП. Накрився не тому, що сніг з дощем. Чи неділя. Лижні штани і теплий пуховик в поміч кожному бажаючому)

У нас є чимало тих, кому обридла корупція і остогидли головні персонажі розслідувань «Схем». Однак і лідери ліворуції не ті, за якими хочеться іти.

Саакашвілі сильно втратив, коли прорвав «Шегині». Посягнув на непорушність кордону. По суті, кожен бажаючий за 126 доларів штрафу може пролізти в Україну і качати свої політичні права. Це перший урок від Саакашвілі за два місці його турне в Україну.

Міхо чітко показав, що воює за себе. Дорога до влади закрита для нього в Грузії. А от в українських реаліях можна легко знайти шпарину і швидко із бомжа/клоуна/порномоделі перетворитися в неореформатора чи уважаємого небожителя політичного олімпу.

Образа і тільки образа – головна червона лінія усіх його виступів. При цьому варто чітко пам’ятати, що він сам був членом команди БПП і ніколи не був в українських реаліях самостійним політиком. Собачкою, папугою жако, лялькою із мапет-шоу. Але нічим більше.

У мене викликають усмішки історії про переворот свідомості та особистий успіх від лідерів ліворуції: Лещенка і Саакашвілі, яких спонсорують жінки. Першого – улюблений ді-джей. Іншого – бабуся. Мужик, який живе за рахунок жінки, це фігня на палочці. У критичній ситуації жінка може запропонувати чоловіку допомогу, але справжній джентельмен скаже тверде «ні».

Коли Міхо був при владі, він говорив чимало сенсаційних речей, які так і лишилися на рівні бла-бла-бла. Для поговоріть нам не треба щось привозне. Про зубожіння, тарифний геноцид і вкрадені мільярди цілком успішно говорять динозаври Юля і Бойко. Чужакам на цьому полі ловити нічого.

Є дві категорії політиків, які користуватимуться популярністю на найближчі 10 років. Ті, що мають історію успіху: щасливі бабусі, які дозволили собі купити масло замість спреду, розрізані стрічки біля нової школи і відремонтовані 20 км траси. За незначні історії успіху будуть величезні бої напередодні формування списків. Бо 3 роки тому народ давав владу авансом, а зараз вимагатиме звітів. Є ще політики-клоуни. Це ті суперстар, на місці яких мали бути Кардашьяни і чорні скандальні репери, а у нас – Надя, Рабинович, Ківа і Мураєв. Шуми навколо їхніх персон відволікають народ від економічних і воєнних страждань і піднімають власну самооцінку: кого ми, такі мудрі і патріотичні, повибирали)

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva