Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Не заздрю тим, хто перетинатиме пункт «Краковець» 10 вересня і попаде на перформанс Саакашвілі.  Керівник прикордонників Слободян уже сказав, що йому відмовлять у перетині кордону. У самого Саакашвілі, сподіваюсь, вистачить глузду не повторювати досвіди Пшонки та Клименка, які стріляли в донецькому аеропорту та ламали рамки – все, аби здриснути з країни в Росію.

10 вересня на завантаженому і популярному «Краковці» на нас чекає художній перформанс. Саакашвілі виголосить промову про брудного сина і закриті шоколадним баригою двері – на фоні банера «Вас вітає Україна!» будуть прихильники Саакашвілі. Не виключений «прорив» кордону. Погранців обкладуть х*ями, покричать, що ті мають бути з народом.

Обов’язково будуть безперервні включення усіх каналів. Наших. Залучать із почуття помсти й іноземну пресу – тепер ні кого не колише, що оці двоє – Порошенко та Саакашвілі були друзями і грали в одній команді проти інших політичних гравців. Нині – вони вороги. А хто з ким побився, і хто кого облаяв – дуже рейтингова річ.

Використаний і списаний Саакашвілі в екзилі ще попсує вилизану патріотичну картинку на старті політичного сезону.

Є два моменти у цій трагікомедії. Банкова історією з паспортом на певний час подовжила існування Саакашвілі, як політичній фігурі. Бо після теледосвіду на «ZIKу» той остаточно скис.

У Саакашвілі є можливість повторити досвіди Віктора Наворскі з «Терміналу». Героя Тома Хенкса, який через військовий переворот у Кракожії мусив зависнути в нью-йоркському аеропорту. І там вчив англійську, кадрив стюардес і організовував стартапи. На «Краковці» є симпатичні прикордонниці. Є потреба в біотуалетах, продажах води і пряників серед автомобілістів. Можна ще ламати кукурудзу за парканом)

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

1 КОМЕНТАР

  1. Только те люди, которых власть очень боится, не подпускает их к средствам массовой информации и лишает гражданства, достойны нашего выбора. Ведь тем самым власть сама невольно подсказывает, кого нужно выбирать!

Comments are closed.