Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Учора дивилась ефір «Россия 24», де колишні колеги Максакової по Держдумі натякали, що недовго вона протягне в шлюбі з нинішнім чоловіком.
Виявилось, що від «слова до діла» у ФСБ триває трішки більше доби.
По факту:

  1. Ліквідували свідка по справі Януковича. Саме Вороненков розказав Генпрокуратурі, як колишній президент звертався до Путіна з проханням ввести війська.
  2. Залякали Максакову, яка активно спілкувалась із західними ЗМІ. Зробили попередження іншим депутатам, чиновникам, які могли розказати особливості політичної кухні по-російськи. Пригрозили тим, хто міг виступити на стороні України і надати свідчення проти Росії.
  3. Черговий доказ, що російські спецслужби гуляють по Україні, як обикновєнниє гражданє. Особливо небезпечно в воєнний час. Можливо, на часі повернутися до питання візового режиму з РФ попри завивання «там же родственники» і «люди работают на заработках».
  4. Можливо, складами в Балакліі відвернули увагу від центру Києва. Є питання до СБУ. Надмірна зайнятість чи халатність? Вороги і шпигуни, приведені і залишені Якименком в системі. Гібридна війна як вона є в кращому вигляді.
  5. Діти і онуки тих, хто успішно ліквідовував неугодних/відпрацьованих Радянському Союзу хоч в Мюнхені, хоч в Мексиці впевнено продовжують сімейні традиції.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ