Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

П’яна непристібнута паском безпеки тп хоче випендритися перед ухажорами в інстаграмі.

Вмикає трек «закрой глаза…»,

Тисне на газ. Співає «здесь нас не найдут проблемы» – через п’ять секунд уже труп. Випадкові свідки ДТП шукають її голову під бордюром, викликають поліцію і швидку.

Ти 100% зірка ютубу. Посмертно. Ваше відео “#1 на вкладі набуває популярність номер один” жваво переглядають та коментують незнайомці у черзі за біометричним паспортом. Для них це розвага і тема для бесіди на найближчу годину.

Я би показувала це страшне відео у кожній автошколі, у кожному МРЕВО перед видачею водійських посвідчень та номерів. На уроках ОБЖ замість нудних лекцій: там всі шаблони порушень правил.

Водій з несправним гальмом у голові, з по*уізмом щодо ПДР – в моєму рейтингу топ-5 ідіотів: між гвалтівником, серійним убивцею, педофілом та домашнім тираном.

У мене в райцентрі частенько траплялись аварії з летальним наслідком. Загинули дві сім’ї в повному складі, загинуло кілька однолітків, загинула медсестра – водій розмазав її по асфальту до стану фаршу і втік. У 98% винуватці були п’яні, безвідповідальні і без жодної подряпини.

Джерело: Марина Данилюк-Ярмолаєва

БЕЗ КОМЕНТАРІВ