Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Експерти-аналітики часто пишуть, що корупція — проблема №1 у цій країні. Але от гран-прі я би віддала інфантильності й тотальному популізму. Здається, що кричуща демагогія і безперервний політичний гедонізм міцно та надійно оселилися у владних українських будівлях.

Сьогодні фактично відкрився політичний сезон-2016.

Сходила на погоджувальну раду до Верховної Ради — подивитися, послухати, що рік прийдешній нам обіцяє. Враження, що половина парламенту вже пішла на дострокові вибори і веде активну агітацію.

Куй залізо, доки рейтинги хороші. І весь світ зачекає. Як зачекають і термінові справи — безвізовий режим, притомна податкова реформа, Трудовий кодекс і зміни в судовій системі. Зручненько забити на реальний стан справ, обов’язки та проблеми, які потрібно вирішувати тут і зараз, — і уявляти, як твоя елітна туша втискується в нове, ще розкішніше крісло.

«Самопоміч» знову завела пісню про відкликання міністра АПК Олексія Павленка. Хоча він дав чітко зрозуміти, що в підкилимні ігри не грає, робить реформи у себе на ділянці. А ще у нього на підході 10 млрд дешевих кредитів. Мовляв — відваліть, чуваки, нафіг, будь ласка. У результаті — тотальна ганьба для політичної сили, яка прийшла в Раду під прекрасним і зрозумілим гаслом: «Візьми і зроби», але по факту не хоче робити нічого.

Юлія Володимирівна з легкою морською засмагою розповідала, що вона так вболіває за народ — що вважає ганебним координувати роботу коаліції. Навіч класичне перекладання відповідальності та підрахунок кількості фракційного поголів’я в наступному скликанні. Межа мрій — третє прем’єрство, звідки, звісно ж, можна розповідати про юлині перемоги та качати грошики через мутних тіпочков начебто газовика Олександра Онищенка.

Неприємно бачити, що перекладання відповідальності стало нормою. Набридло бачити написані на колінах трагікомедії, які нам підсовують з будь-якого питання.

Хочете себе показати та проявити — ухваліть Податковий кодекс чи розберіть бардак в українських судах. Без цього всі ці хотілки-дурилки просто гра в дурника та гиря на українській нозі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ