Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Схоже, Вінницький міський суд може переплюнути колег із Печерського райсуду Києва.

А Юрій Ковбаса, який відпустив скандального Антона Шевцова на всі чотири боки, легко заслужить славу нового судді Кицюка або Царевич. Оскільки вже не перший раз виносить рішення у скандальних справах, а я в збіги не вірю.

Після того, коли назовні вилізло, що призначення Антона Шевцова лобіювали на Банковій, а сам він активно допомагав фавориту президента Сергію Березенку здобути депутатський мандат у Чернігові — це було абсолютно очікувано. Своїх товаришів в цій країні не здають, навіть якщо вони замішані в мутних сепаратистських справах і намагалися втекти до Росії.

Це також непоганий штрих до портрету нинішнього правосуддя. Якщо когось хочуть засудити, то обов’язково засудять. Пам’ятайте, як Дніпровський районний суд ретельно клепав постанову, щоб відправити на двомісячний відпочинок до СІЗО Геннадія Корбана? Це при тому, що він не намагався звалити до Москви, а спокійно релаксував удома в своїй квартирі.

З Антоном Шевцовим все простіше. Його чіпати не можна, щоб не спливли нагору нові таємниці та небезпечні зв’язки. Не здивуюся, якщо через деякий час він таки з’явиться в Криму або в Росії.

Кажуть, що безстрашні бійці СБУ навіть не встигли записати номери чорного джипа, на якому Шевцова відвезли із суду. Яка підозрілива інфантильність і безпечність, якщо не сказати більше.

Шевцов