Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Нової «Врадіївки» у справі Ноздровськоі не буде. Буде трясовина і ефірне тріскотіння. Будуть стріми і політичні заяви. За цим розмивається сама справа – Убивство. Протести 2013 у Врадіївці отримали результат, бо знали кого шукати конкретно: двох ґвалтівників у погонах, які навіть під час штурму ховалися у райвідділку.

У справі ж Ноздровськоі щогодинно протягом доби назначають винних: то, власне, сільський наркоман-мажор. То колишній залицяльник, якого уже натовп хотів визволяти із допиту. То прокурори і судді, яких обіцяють викурити шинами із кабінетів аби потім роздерти на центральній площі.

Я заходила на сьогоднішній мітинг на Володимирську, 15. За самоорганізацію «5», з вимогами і смислами там була повна каша.

Ліза Богуцька уже закликає брати вишгородську поліцію, суд і прокуратуру. Бо інакше – народ начебто перейде до радикальних дій і лінчує суддів, прокурорів і поліцейських. Ти хто така, щоб висловлюватись за весь народ?! І якщо подумати на тверезу голову: є конкретні імена слідчих і прокурорів, які профукали свою ділянку роботи і ускладнювали роботу для Ноздровськоі.

Читаю інший табір. Олешко в коментарях виписує, що ціль Найєма, тої самої Богуцькоі відвести увагу від завтрашнього суду щодо Саакашвілі і перевести агресію на президента, який процесом керувати не може? Серйозно? А хто цілий рік хизувався успіхами із реформування судової системи? Хто боїться як отрути критики західного світу, а реакція посольства США по справі Ноздровськоі уже нарешті є. Врешті, те, що на п’ятий рік після Євромайдану для того, щоб отримати реакцію ГПУ і МВС, треба мітинги і стріми в пресі – це виклик самому Порошенку. Із чим підемо на виборчу кампанію? Будь я Бойком чи Юлею – сміливо і цинічно би розмазувала соплею по асфальту тему «четырёх лет, украденых у общества» конкретно у цій сфері.

Ну, і останнє. За Богуцькими і шукачами мандатів дев’ятого скликання, є момент, який описали уже кілька журналістів. Донька Ноздровськоі живе по сусідству з кривдниками і ставала жертвою нападок. Охорони в неї немає. Як вижити в хворому суспільстві і домогтись якоїсь справедливості – оце виклик тут і зараз.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva