Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Оскільки історія паспорта Саакашвілі дві доби з кожної праски, вибрала найдивніші моменти.

Про позбавлення громадянства першим повідомляє Ігор Мосійчук, а не сайт президента, твітер Порошенка чи хоча б Цеголко.

Рушійною силою позбавлення стала кляуза Андрія Лозового, який сам ходить під справою про незаконне збагачення.

АП робила ставки, що в мертвий літній сезон, коли громадяни або на надувних лєбєдях, або шинкують салати у мами на селі – тема пройде непоміченою. Натомість – топ-тема другу добу. От хто особливо знав депутата Дерев’янка, який за Януковича заробляв бабло на послугах Мін’юсту? Зараз який канал не включиш – оця особа розказує про політичні розправи і боротьбу Порошенка з політичними конкурентами.

Показовий старий твіт Порошенка, де він пише про давнього університетського товариша Михайла. Нині язика не витягнеш, щоб з’ясувати, а чого врешті забрали паспорт, який свого часу виписували на колінці швидкоруч.

Я проти гастролерів різного штибу – від Саакашвілі до онажемать Сєргацковой. Я проти того, щоби чужого політика використовувати для розправ з локальними конкурентами, що в принципі робила Банкова в 2015-2016 роках, але брудні утаємничені процедури не додають ані поваги, ані рейтингів їхніми ініціаторами.

За істерією щодо громадянства малопоміченими за спинами виснажених православних паломниць 50+ лишились Добкін, Новінський та Вілкул, які вешталися молитися до такого рівня, що половина Києва на дві-три години стала в заторах.

З Новінського зняли недоторканість ще в грудні минулого року, але це не заважає йому на релігійному заході заявляти про «братовбивчий конфлікт на Донбасі».

Вілкул, предтеча тітушок, на повному серйозі розказав бабушкам про погрози радикалів. А Добкін уже прямо заявив, що варто ЮрВітальйовичу піти з прокуратури, справу проти нього закриють.

Соціологи АП цими пацанами займаються? Ці свого не упустять. Не будуть соплі розмазувати, коли часовий механізм Петра Олексійовича дасть першу поломку.

Більше того, ці самі пацани порішають швидко і за Донбас. І візьмуть понівечений і разі його втюхнуть нам назад – на політичне озброєння. Це зараз ще треба соромитись через раз, а далі ніхто не буде. Це нині експерти-блоґери-політологи наївно кажуть, що Донбас заквітне цвітом сакури і соняшника після виведення російських військ. Якраз після і почнеться найскладніший етап. Битва за уми. Битва за ідеї та пропозиції. Врешті – політична боротьба з грамотними пропозиціями, альтернативою населенню, яке пережило обстріли, покатушки за пенсіями і режим Плотницького. Я не впевнена, що чіткі ідеї будуть від умовних демократів, які роками згодовували заради лояльності Донбасу мільярдні дотації із бюджету.

А Вілкул – кругломордий прагматичний колобок в парі з релігійним Новінським знають, що робити і зроблять.

І в підсумку це не Саакашвілі – ніхто і ніщо без грузинської команди Бендукінзе. Особа, яка бажала швидкої слави в соцмережі, і телеведучим була менш успішним аніж Рабинович чи Савченко)

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

БЕЗ КОМЕНТАРІВ