Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Отже, Плотницький зажрався і відростив надто самостійну корону. Кремль вирішив повчити папуаса і підтримав Корнета. Підтримав так, як уміє – побільше техніки з Должанська, Алчевська. Побрязкати зброєю. Нагадати про отруєння від грибів і кави, що спіткали батьків того самого Плотницького і його попередника Болотова. Побільше заяв, що іхтам нет і справа юних республік Кремля не стосується – піар-підтримка офіційної версіі.

Гризня між Плотницьким з Корнетом, апатія місцевого населення і хохми з великої України, яка поступово забуває попри риторику, що Ровеньки, Лутугино і Луганськ це теж Україна – показала кілька моментів, які можуть стати загрозою після реінтеграції.

  1. Заколот в Луганську показав настільки швидко і в якому обсязі сили РФ можуть привести підкріплення своїм фаворитам в «ЛНР».
  2. Очільник місцевої влади на Луганщині може бути лише маріонеткою ФСБ і Кремля. Інакше через Краснодон заходять танки і місцевим гауляйтером можуть поставити навіть нащадка лабрадорихи Конні. Доки в Києві звітуватимуть про успіхи децентралізації і збиратимуть воєнний кабінет, РФ швидко все вирішить на свою користь.
  3. У 2014 через новизну російських інтриг і тривогу за непевне майбутнє танків у Краснодоні жахались усі. Нове відео прокату танків до Луганська викликає байдужість. Або сміх крізь сльози: зжирайте одне одного як скорпіон і чорна вдова. Ідея гидування окупованими територіями і бажання їх відрізати збирають сотні лайків і підтримки рафінованої аудиторії. Але факт є: «ЛНР» не просто нещасна депресивна територія в пазурах РФ. Це ідеальний плацдарм для окупаційний військ і перекидання військ. Абсолютно публічно і не соромлячись. А з огляду загальної втоми українців від війни і відчуження від непідконтрольної території ще й дуже зручно з морального боку. Ніхто не засудить. З’їли в 2014, зжеремо і зараз.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva