Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Про борцунів, боротьбистів і підміну акцентів

***
На четверту річницю анексованого Криму і в день виборів в ЕрЕф ми читаємо, як російськомовні шмати, які начебто колишні кримчаки, закликають повалити київську владу і цокають молотками по примітивній інсталяції на підтримку півострова. Я більших ідіотів не знаю і стрімоньюзмейкерів таких треба гнати в шию. Між іншим, було кілька моментів днями, за які не соромно і, які нам в плюс. Або над якими треба думати, щоб не плюхнути в чергову калюжу.

  1. Путін проголосував сам за себе коханого на дільниці в Москві, попри обіцянки голосувати в Криму. Це свідчить, що всупереч запевнення «Кримнаш, первиє поцелуі в Алупкє, мімімі, чмокі-чмокі» їм теж потрібна видима юрчистота процедури: московські бояри не в курсі, що окраїни роблять)
  2. Росіянам заборонили голосувати на виборах Путіна. Хіба так часто наша влада приймає несцикітне рішення проти окупанта? Іміджево вірне і в стилі «око за око».
  3. Постійний представник України в ООН Володимир Єльченко заявив, що Крим починає ставати «гарячою точкою» – не лише в тому сенсі, що він є незаконно анексованим, а й у тому, що він несе загрозу європейській безпеці не лише в регіоні Чорного моря, а й набагато ширше. Відповідно, є нові шпарини для дипломатичного опору.
  4. А оце на замітку і перевірку. Ленур Іслямов в інтерв’ю Скрипіну пообіцяв маштабні акції проти Порошенка на темі кримськотатарської автономії. Ця особа вміє патріотично говорити, але свого часу вона сама робила в раді міністрів фейковоі республіки Крим після окупації. І не приховує, що має російське громадянство. Погрози нових майданів на ура розійшлися в російських ЗМІ і мають стати завданням номер один: як правильно дбати про татар, не перетворюючи центр міста в шось подібне до кемпінгу Саакашвілі.
  5. Що ж до борцунів РНС і їх зірок в стилі Богуцькоі – у цих людей нема нічого святого, вони спаплюжили і перетворили в абсурд майже усі дати новітньої історії. Можна і треба боротися із «режимом Порошенка», але можна робити це в інший день, не коли легалізують Путіна ще на один строк або у нас 4 роки відтяпаного Криму. Це свідомо план був такий чи є розцінки на гібридну опозицію?

Джерело: Марина Данилюк-Ярмолаєва