Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Напишу про #зрадулі для балансу. А то занадто оптимістичний мій фб.

1. СБУ не хвилює Содом і Гоморра, які творили Шувалов і Столярова на «Інтері». Інформаційну безпеку в нас абсолютно профукали, під прикриттям свободи слова можна створювати альтернативну реальність, клепати «консерви», займатися маніпуляціями.

2.Україна «подарувала» Латвії 50 млн. євро Арбузова. У наявності, інфантильність наших правоохоронців, яких більше цікавило питання самопіару в Шустера, ніж виконання прямих обов’язків. Також фактично Латвія показала, що наявність закону про конфіскацію здатна швидко знайти пристойну суму грошей за рахунок українських дурілок картонних і корупціонерів.

3. Еро і Штанмайєр покаталися українським Донбасом. Пропонують софт-варіант примирення. Якщо розкласти схему для чайників, то міністри пропонують: стабільний режим тиші – особливий статус для Донбасу – вибори на Донбасі за спеціальним законом – контроль України над кордоном. Україна ж поки дотримується своєї колишньої позиції щодо врегулювання конфлікту за схемою: стабільний режим тиші – контроль України над кордоном – вибори згідно українського законодавства. Висновок: нас примушуватимуть до примирення і далі, все залежить від позиції президента, ВР, дипломатів. І найголовніше – нашої армії. «Життя зі смаком особливої обережності» – наше кредо на найближчі років десять мінімум.

4. Гройсман хоче мільярд гривень на дотації шахтам в новому бюджеті. Я затятий противник фінансування цих вирів, які працюють в збиток, але допомагають окремим олігархам не один десяток років.

5. #квартирні_скандали геть вбивають ідею антикорупційного руху, оновлення української політики. Лещенко_Заліщук своїми зашкварами показали, що вони нічим не кращі за маму Шуфрича, співмешканку Шокіна, бабусю Суса, коханку Кулика та інших героїв сімейно-корупційних скандалів. Обвинувачі та моральні авторитети виявилися нічим не кращими за грішників і розпусників, яких вони викривали раніше. Холодний протверезний душ для тих, хто страждає на вірус створення кумирів в українській політиці.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva