Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Ось до чого доводить, коли силовий блок очолюють випадкові люди або куми, а в поліцію набирають за оголошеннями на вулиці.

Тут детальна біографія алконавтів в погонах, які застрелили дитину.

THE NEWSROOM пише:

Водій-пасічник і слюсар-педагог. Хто стріляв в 5-річного хлопчика.

Вчора «24 канал» повідомив імена поліцейських, які вбили 5-річного Кирила Тлялова.

Підозрювані – старший сержант Володимир Петровець та лейтенант Іван Приходько. Сьогодні їм мають вручити підозру вже зі 115 статтею КК (умисне убивство). А ми дізнались дещо з біографії підозрюваних, бо ж ФБ волає, що це старі «мєнти».
Так і є, друзі, це були старі перепризначені менти.

Отож, Володимир Петровець – 42 роки. Вже рік працює у відділі поліцейського реагування Переяслав-Хмельнийцької поліції. Спеціальність за освітою – водій-пасічник. Саме так! Жодної іншої освіти немає. Інспектором ДАІ став ще в 1999 році. У 2005-2006 роках працював у горезвісній «Кобрі» (розформованій у 2008 р. за фак Арсенію Яценюку від заступника голови підрозділу Олексія Кожи).
Після цього Петровець повернувся в дорожній патруль.

У 2015 р. під час реформи МВС його звільнили, а потім призначили командиром відділення роти особливого призначення №1 в Києві. У 2017 р. він знову повернувся на дороги Київщини поліцейським взводу №5.
З березня 2018 р. працює в секторі превенції водної поліції Переяслав-Хмельницького.

Його другу Івану Приходьку 31 рік. У 2007 р. закінчив Київський індустріальний технікум. Після армії слюсар Приходько іде працювати в ДАІ. З 2010 р. – водій у секторі матеріального забезпечення Голосіївського райуправління МВС. У 2011 р. повертається працювати інспектором ДАІ.

У 2015 р. стає командиром відділення взводу в 5 роті київської поліції. 17.02. 2016 р. звільнений з поліції за невідповідність, а вже наступного дня поновлений рішенням Окружного адмінсуду Києва. Повертається працювати патрульним у Київську область. У 2017 р. Приходько отримав освіту в Переяслав-Хмельницькому педагогічному університеті імені Сковороди.

З 2018 р. працює патрульним в Київській області.

Тим часом, керівна верхівка МВС минулої ночі зробила вигляд, що реагує на вбивство дитини п’яними патрульними та вимогу громадськості щодо відставки Авакова та Князева, як авторів недолугої реформи. Під час акції протесту на Богомольця, Князев вивів до людей переляканого очільника поліції Київщини Дмитра Ценова, який подав у відставку і попросився в зону ООС. Після заяви обидва втекли всередину будівлі, без відповідей на запитання. Сам Аваков мовчить так, ніби його взагалі не існує. Доброго ранку. https://twitter.com/HromadskeUA/status/1135656828405243909…

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva