Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Фанатики П’ятого і Шостого, які до цього часу змагаються відсотками на аватарках – перекидають відповідальність за лайно у голові одне на одного. Насправді відеоблогерство Зеленського про мир, жуйку, заклики вустами релігійних діячів – прибрати гармати заради миру під милу музику – лише закріпило некроз, який почався за Порошенка.

Народ бажає зняття недоторканності з усіх і кожного, переговорів на чотирьох із РФ, «ЛНР» і «ДНР», а ще грошей у вигляді зарплат і низьких тарифів. Народ роками чув аналогічні тези із вуст Лукаш і Герман, Червоненка та сімейства Гордонів і особисто із горлянки Медведчука. А Петра Олексійовича влаштовувала така повістка дня, бо так і його команда виторговувала час для прямих трансляцій із перерізанням стрічок або Томос-турів. А увечері патріотичний гарант пив чай із Медведчуком у приватних будуарах.

Поява в ефірах на регулярній основі Медведчука і Портнова, Лукаш і Бондаренко на перших порах видавались отруйним газом і спричиняли море всенародного незадоволення, але нині фактично кожна щоденна стрічка не обходиться без цитування когось із цих одіозних персон. І ось повторене мільйон раз про автономію і легкий мир із Росією за чаркою і ловлею карася – зажило своїм окремим життям.

Джерело: Марина Данилюк-Ярмолаєва