Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Ув’язнення Віталія Марківа в італійській тюрмі пєсєц яка жопа. Чисто політичне рішення на патріотичних італійських емоціях з потужними ударами по нашому іміджу на майбутнє. Тепер скобєєви з кисельовими та пєсковими на будь-яку заувагу про Сенцова, Балуха чи моряків завжди казатимуть: а что такое, вот в Италии нацика посадили за расстрелы мирного Донбасса.

Причому на вилах понесуть і смерть російського фотографа Андрєя Міронова, який загинув в машині із італійцем Рокеллі.

А тепер глянемо, чого Марків став цапом відбувайлом із пояснень Євгена Єніна 2017 р.

  1. «Пан Рокеллі відвідав так звану «сіру зону» без погодження цього візиту із офіційною владою України. Тим не менш, ми розуміємо те занепокоєння і стурбованість близьких та родичів пана Рокеллі і так само як і представники італійської сторони хотіли би добитися справедливості».
  2. Військовослужбовця Нацгвардії Віталія Марківа, якого затримали в Італії, там звинувачують у навмисному вбивстві Рокеллі. За результатами українського розслідування «не встановлено жодної конкретної особи, яка могла би бути причетна до смерті італійського журналіста та його російського напарника».

Фак, пора готувати плакати ще і з Free Markiv. А Україна і наші «нові обличчя» на чолі із Зеленським мають жорстко відповісти на отаке западло.

Окремо – маємо порушувати тему безпеки наших військовослужбовців та вояків за кордоном через те, що якісь амбітні іноземці без дозволів можуть вештатися на лінії вогню заради фоток.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva