Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Розібрала у колонці для «Еспресо», чому Зеленський нахамив уже майже десятку чиновників усього за кілька днів.

«Екранний Голобородько приміряє на себе вуса Лукашенка. Після нетлінки за участю секретаря Бориспільськоі міськради Годунка: «вийди звідси, розбійник. Англійською. Exit» президента Володимира Зеленського прорвало й інакше із чиновниками різного штибу він не спілкується.

Так, меру Дніпра Філатову був поставлений ультиматум, що або 14 вересня урочисте відкриття мосту, або – заява за звільнення за власним бажанням.

Очільник Запоріжжя має дедлайн до 15 жовтня, щоб власноруч побороти наркотики і амброзію.

А Миколаїв публічно назвали бандитським містом і його чиновників поголовно бандитами…. А якщо щось піде не так, можна завжди зателефонувати Баканову в СБУ, щоби той перевірив «чертА»… За два тижні майже десять епізодів серіалу «Зеленський проти регіонального чорта».

По ходу інстаграмопідкований і диджиталізований Зеленський на другому місяці президентства вирішив повернутися до улюбленої теми українців – показати сильну руку. Це так лягає на масове бажання помсти і розправи над старими скислими політиками «зробимо їх разом», що нарід зовсім не турбує хамство гаранта – більше того, вони просять кому-небудь заїхати по пиці.

Почуття народні можна зрозуміти – в глибині душі своєї наші люде мріють про те, щоб бути такими барином і мати змогу помститися невгодним їм, хто не вміє кланятися або сильно образив. Оце «знай своє місце» дуже розмножений вірус. Саме тому в топах поваги серед сильних керівників уже багато років незмінно є Олександр Лукашенко, який вміло крутить хвости коровам і викручує при цьому мізки якомусь очільнику Могильовськоі області за неприбраний гній. Так і наш пересічний маленький українець на субсидії і соціалці мріє не про гідність для себе самого, а про можливість нахамити тому, хто вище його… Як Бацька. І тепер уже – як наш Шостий….

Деталі у першому коментарі під постом…

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva