Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Могло бути гірше.

Портнова в жодних списках нема. Лукаш теж.

У порівнянні із 2014 у списках менше медійників, які тотально не відбулися як депутати. Зате побільше людей, які розуміються на фінансах і як працює економіка.

Поява в телевізорах важлива. Власне тому співаки і верещуки у тому з списку «Слуги народу» на високих позиціях – бо лізли і не соромилися із кожної шпарини.

Спортсмени і артисти – старий тренд, який не спрацьовував ані в Нашій Україні, ані в «регіонах». Що об’єднуватиме боксера із фехтувальником із антикорупціонером я ніт не розумію.

Тренд на відкритість і демократичність. З’їзди схожі на вечірки і опен ейри, заяви, що ми от шукаємо таланти – натомість тотальна вибірка по сусєкам своїх товаришів і кадровий голод, який забивають упізнаваними обличчями.

Запит на оновлення дійшов і до Порошенка, саме тому Кононенка з Грановським відсунули, зате посилились Забродським і Зінкевич, відсунули від першої десятки Бірюкова і забули олєшка на стадії праймеріз. Треба ще глянути, кого назбирає на вітрину Тимошенко.

Головна задача на осінь – склепати притомну коаліцію, хто таки буде консолідаційним прем’єром і чи матиме якісь серйозні впливи і Медведчук.

Джерело: Марина Данилюк-Ярмолаєва