Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Ідея про спрощене російське громадянство росіянам, яких начебто переслідують в РФ, маячня маячнею. Скоріше – технологічно симпатично. Але категорично не підходить нам, бо кожен російський ліберал аж мріє зробити тут під рюмку водки зробити другую Россию.

Досить, що уже дали громадянство заступнику «Московського комсомольця», який виписував після першого туру, як неназвані комбати будуть у всіх стрілять, підбурюючи і там подекуди нездорові настрої щодо військових.

Є Ганапольсткий із Кисельовим, які мігрують із каналу на канал – і їм в принципі пофіг, на кого працювати за контрактом.

Є умовний алкоголік Биков, який лапає оце наших баришень в Одесі за сідниці – а після нововведень може претендувати на паспорт і якусь потугу на моральний авторитет.

Врешті, навіть упориш Венедіктов може претендувати на український паспорт, якщо мімікрує під російську опозицію. Це нічого, що Биков нещодавно називав Крим невіддільним від раша культури. А волохатий на каналі Мураєва розповідав про дружбу з Пєсковим і радіостанцію на гроші «Газпрому».

У ідеї про спрощене громадянство нема наступного.
Чи складатимуть прохачі іспит із української мови?
Чи лізтимуть вони в політику та на телебачення?
Чи перевірятиме хтось, чи припинили вони російське громадянство?
Чому недостатньо дати статус політичного біженця раз ситуацію виняткова?

Окей, і скільки офіцерів спецслужб РФ можна завести під прикритянням нещасних опозиціонерів і унікальних журналістів?

І знову ж таки – одна справа іноземці, які воювали в ато. Інша – чуваки типу Вєнєдиктова. Про чиї цьомки-бомки із деякими людьми з офісу президента можна дізнатися із якогось хіба інтерв`ю у Гордона.

Команда ЗЕ спеціаліст у диджиталізаціі, команда ж Путіна – уміє вдало відправляти агентів у відпустки і на роботу в якості журналістів)

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva