Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Сидить Тарута в ефірі новин на ТРК «Україна». Досвідчений господарник, який лиш у мене на районі чотири рази закликає до компромісу на 800 метрів, а в 2014 називав «Оплот» і Захарченка людьми, які не захоплюють адміністрації, а «помогают официальной власти охранять здания», розказав про своє бачення із роздачею угорських паспортів.

«Забрать паспорта у этих людей невозможно. Если мы начнём с ними воевать, они выйдут из Украины. То, что я предлагаю: разрешить двойное гражданство за исключением чиновников местного, регионального уровня и политикам. Всем остальным разрешить и таким образом мы урегулируем этот конфликт».

Ведуча, правда, доречно порівняла ситуацію із роздачею російських паспортів у Криму близько десяти років тому і чи треба помагати Орбану і партії «Фідес» робити свою політику за наш бенкет.

«Венгрия сейчас деньгами помогает практически каждой семье. Когда бедная страна это вызывает огромную разрушительную силу»…

Короче, порада від міцного господарника. Накуй незалежність, ми держава 404, беріть грошима і паспортами інших держав поки дають. А я поки поторгую фейсом і поки м`ясо мамонта на ймення України ще є, пролізу я в раду хоч іще разочок.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva