Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Люблю якбитологію із вуст політиків.

Тарута розповів, що 40 людей спецназу могли змінити хід історії на Донбасі.

Ну, да, але в той час беркут і місцеве СБУ, міліція, уже успішно начепили на себе георгіївські стрічки і будували плани на кар’єру в Росії. Всім було пох, бо всі надіялись, що проект Україна грохнеться, а як справді творити незалежність на практиці у нас мало хто знав із 1991 року. Або й знати не хотів. І досі не хоче, прикриваючись гордим «явнєполітікі».

Хід історії на Донбасі міг змінити один рудий, аби не просто гудєл в мирні гудки. Рінат Леонідович же обіцяв все владнати заради гарантій його шахтам і доменним печам. Рінат Леонідович сам розвів себе, як котят – і зараз Луганськом і Донецьком рулять нові успішні ісконно срєпічні корєнні. Якщо у 2013 навесні Донецьк очолював рейтинги розкішних міст, то зараз цим містом можна лякати, як Бабаєм чи кровожерливим кусючим зомбі.

Хід історії міг змінити сам Тарута аби менше переймався своїм lookам на біґбордах, якими заклеїли країну від Чопа до Маріуполя. Коли уже до політиків дійте, що борди уже давно недієва технологія, якщо лиш ви не хочете задвинуть слоган кампанії, який стане притчею во язицех: «вона працює» чи «покращено», оці вульгарні реклами суші і «насоси на дачу».

Коротше. Вибори йдуть. Прийшов час фантастичних історій.

Джерело: Марина Данилюк-Ярмолаєва