Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Це може бути ідеальний кейс, як маніпулювати натовпом з допомогою сканів тіндера, емоційних дописів і гарних фоточок милих студенток і самозакоханих чиновників.
Пишуть українські новини, пишуть весті і страна юа, сноб ру, пише ТСН.

На ТСН хочеться зупиниться окремо, недавно журналістка Мудрик цієї служби розвела цілу рабиню ізауру із історії, коли неврівноважена вихователька дитсадка втопила власних дітей, аби безжально помститись колишньому. Тамтешні стандарти бебесе не знайшли кращого, як знайти другу дружину чоловіка і їхнє немовля – показати дані із соцмереж, місце проживання – і уже тисячі овуляшок і професійних маніпуляторш мужиками дітьми – написали і про розлучницю, і про шльондру, і прокльони, щоб кількамісячне немовля скоріше померло. Писали ці страшні речі приємні аватарки жіночої статі. Щирі берегині.

Щодо Бурейко. А чого всі так зациклились на сканах? Де батьки дівчини, однокурсники із КПІ, де обдурений молодий бойфренд, з яким вона мило цілується на фото у червні, але паралельно не перестає шукати забезпечених джентльменів у тіндері, у яких у профайлі так і написано, що шукає фрілав?

До Варченка окремі питання. Цілком допустимо, що він має фривольну сторінку у тіндері і страждає на кризу середнього віку. Таких дурнів немало серед публічних людей. Я знала таких, і знаю – і тихо всміхаюсь, коли оця оказія, уже при статусі – розказує про реформи і зміни, але не здатна тихо знайти коханку, раз удома все прісно і плісняво, і вирішити гормональні проблеми)

Що ще? Я ще розумію, коли страна юа все передруковує без жодного уточнення і коментаря, але плюси, вечірні новини яких дивляться мільйони – відколи ви стіною шкільного сортиру стали? Чи уже зовсім «блік» у мізки вдарив.

#політичнийМаринаД

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva