Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

НФ виходить з коаліції. Є місяць на формування нової. Наразі страшилки про достроковий розпуск, бо «право імєю», можна припинити. Бо нарощувати рейтинги власної партії треба не відеоблогами зі цькуванням нинішнього парламенту, а пропозиціями внятними.

Тенденції у суспільстві, опубліковані учора «Рейтингом» і інститутом Яременка, показують, що вихід із коаліції – це не найстрашніше.

Петро Порошенко із оскоміними знищили стратегічну повістку дня про ЄС і НАТО, безвіз і перемогу на Донбасі.

Медведчуки безкарні і ньюзвани безкарні вивели в топ автономію Донбаса із 48%, прямі переговори із ЛДНР і мир шляхом компромісу (читай капітуляції і федералізації за планом Москви).

Тому вихід із коаліції це стимул для новообраного президента зайнятися країною поки вона є, а не наздоганяти Івлєєву з Лолою Тейлор у кількості підписників.

Це і ляпас для президента П’ятого, бо втрачена інформаційна повістка та компроміси із Медведчуком призвели до того, що дослідження Яременка і «Рейтингу» можна читати із коньяком і валідолом.

Врешті – це перезавантаження і мобілізація тих, кому смєшківщина та гордонівщина ще не промила мізки на автономію із замиренням заради зарплат і тарифів.
#політичнийМаринаД

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva