Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Як би це не звучало цинічно, загибель 298 невинних людей, серед яких було 80 дітей і шестеро вчених-дослідників СНІДу, які прямували на конференцію до Мельбурна, хоч якось розворушили міжнародну спільноту. Це катастрофа під Торезом стала відправною точною, коли типу внутрішній конфлікт із київським урядом зацікавив євросвіт, як війна між РФ і Україною.  Це тоді Євросоюз і США всерйоз зацікавились Донбасом. Це кілька років потому Bellingcat по фоточкам вконтактє довів, ЗРК «Бук» належав 53-й зенітній ракетній бригаді з Курська.

Кожного разу, коли JIT викидає свіжу порцію доказів російських продєлок, запоребрики видумують порцію огидної брехні, що то не ми, і люди там не летіли, і «бук» український зі Стрию і «іспанський диспетчер» Хосе Карлос Барріос Санчес виявився лохом, який отримував гроші із раша тудей.

Пропаганда створювала фейки, що це ЗСУ хотіли збити Путіна, а будь-які докази розбивались об тролінг в програмах корчевникова і скобєєвоі.

Я просто додам кілька фото з мавпами, які збили цивільний літак. Сотні причетних до ввезення БУКу, генерали і публічні спікери – захисники Донбасу набрали в рот води і тихо сидять всередині РФ. Всі ці люди могли б стріляти в українське небо і в українські міста, якби не про*об з малайзійським літаком, де летіли кляті гейропейці.

Джерело:Marina Daniluk-Yarmolaeva