Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Сарказм долі в тому, що утриматися на одному спиранні на народні настрої – те саме, що поплавати батерфляєм під час тихоокеанського цунамі. Ще місяць тому деякі стратеги із опозиційних до Зеленського сил вирішили рванути на перевибори і отримати шмат Ради побільше – нині ризикують взагалі лишитися без депутатськоі недоторканості. Народ відчув силу каральної галочки і нині легко обиратиме тих, чиї обладунки блищать краще і кубики на пресі якось фотогенічніші.

Керування ж країною по соцопитуваннях – це таке суто наше ноу-хау. Бо успіх – це не завжди повні палаци спорту і стадіони олімпійські, як собі думають наші новоспечені державники, які ледь-ледь вилізли із джинсів шоуменів. Ви ще отримаєте свій помідор, ніж у спину і антикорупційне розслідування.

Свіжа соціологія каже, що нарід найбільше очікує припинення війни на Донбасі, зниження тарифів і зменшення впливу олігархів на політику. Якщо зняти рожеві окуляри, то можна побачити, що команда Зе уже твердо підкреслює, що ніхто ніде не обіцяв зниження тарифів. Путінський план на федералізацію розбивається об заяви про курс на НАТО і ЄС. А в травоїдність олігархів, де один безкорисно допомагатиме військовим, а Рінат Леонідович відмовиться від «Роттердам+», не вірю уже я.

Нарід хоче багато, і йому дають це до виборів, потім нарід змушений слухати, тицяти середніми пальцями в телевізор, де перші особи розкажуть про покращення і «вас почуто».

Сарказм долі в тому, що утриматися на одному спиранні на народні настрої те саме, що поплавати батерфляєм під час…

Gepostet von Marina Daniluk-Yarmolaeva am Freitag, 21. Juni 2019

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva