Засновник Space X переконаний, що колонія на Червоній планеті є надзвичайно важливою для виживання людства

Засновник компанії Space X Ілон Маск  переконаний, що вкрай важливо, щоби люди змогли висадитися на Червону планету до наступної «ймовірної» світової війни, а кінцевою метою є колонізація Марса. Про це він заявив на фестивалі South by Southwest в Остіні, штат Техас, передає ВВС.

На думку Маска, колонія на Марсі є надзвичайно важливою для виживання людства. Він вважає, що переселення на Червону планету може зменшити можливість тривалих «темних часів», якщо ядерна війна знищить життя на Землі.

«Я думаю, навряд чи у нас ніколи не буде світової війни знову», – сказав він.

Також бізнесмен з Кремнієвої долини висловив своє бачення, як суспільство має функціонувати на Червоній планеті, щоби бути успішним.

«Я думаю, найкраще було б, якби формою правління на Марсі була пряма демократія. Кожен голосує з кожного питання, і саме так це працює», – сказав він.

Маск також жартома зазначив, що Марс потребуватиме створення піцерій, а одного дня люди будуть пити у марсіанському барі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Ілон Маск заявив, що вже 2019 року мають відбутися випробувальні польоти космічного корабля, який у майбутньому полетить на Марс.