Ілон Маск пропонує записувати думки на електронні носії

Засновник Tesla і Space X Ілон Маск фінансує розробку методу запису думок на цифрові носії. Про це повідомив The Wall Street Journal.

Американський підприємець посприяв створенню у Сполучених Штатах нової компанії Neuralink, яка займатиметься розробкою методу запису думок людини на цифрові носії. Сама фірма була зареєстрована у штаті Каліфорнія в липні 2016 року і в документах зазначається, що вона «займається дослідженнями у галузі медицини».

Відомо, що основним напрямом роботи компанії стане розробка технологій, що дозволяють зчитувати дані з мозку людини і записувати їх на цифрові носії, а також здійснювати зворотну операцію.

Засновники Neuralink сподіваються, що в перспективі ці методи дозволять збільшити можливості людського інтелекту, а також лікувати деякі захворювання, включно з епілепсією або паралічем.

Компанія уже почала набирати штат наукових співробітників. У їх числі фахівці в галузі електроніки, а також дослідники, які займаються вивченням мозку.

У майбутньому Маск частково фінансуватиме роботу компанії, а також може увійти у її керівництво. Вкласти кошти у Neuralink також планує фонд співзасновника платіжної системи PayPal Пітер Тіль.

Читайте: Ілон Маск розпочав рити тунель у Лос-Анджелесі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ