Засновник американського автовиробника заявив, що не буде позиватись проти тих, хто «добросовісно хоче використати технології»

Ілон Маск зробив безпрецедентний крок – аби зробити світ чистішим та задля боротьби зі змінами клімату, гендиректор Tesla зробив усі патенти компанії відкритими та загальнодоступними. Про це повідомляє Gizmochina.

Зазвичай компанії захищають кожен навіть незначний прогрес у своїх технологіях Водночас Маск зазначив, що він та його компанія хочуть не лише врятувати світ, а й докладають усіх зусиль для розвитку автомобільних технологій.

Маск заявив, що не вірить у патенти, які приносять величезні прибутки виключно гігантським корпораціям та юристам, а не винахідникам. Вони, на його думку, «стримують прогрес». Він також додав, що відкрито виступатиме проти компаній, які використовуватимуть свої патенти, щоби потім продавати свою продукцію за вищими цінами.

Засновник американського автовиробника додав, що не буде позиватись проти тих, хто «добросовісно хоче використати технології» та не вимагатиме жодних ліцензійних відрахувань.

Ілон Маск зробив заяву одразу після того, як ФБР затримало китайського співробітника Apple за обвинуваченням у викраденні технологій самохідного автомобіля, щоби потім передати їх китайській компанії Xiaopeng Automobile.