До медичних закладів шпиталізовані вже 94 людини

У Донецькій області госпіталізовані до медичних закладів вже 94 людини з гострою кишовою інфекцією, які отруїлися в дитячому таборі «Орлятко». Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

«За оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області на 10:00 19.07.2018 захворіло та госпіталізовано до лікувальних закладів Донецької області 94 особи, із них 79 дітей та 15 дорослих. На сьогодні всі хворі перебувають на стаціонарному лікуванні», – йдеться у повідомленні.

За ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області ухвалено рішення про закриття табору та припинення будь-якої діяльності з приймання дітей на оздоровлення та відпочинок з 18 липня 2018 року.

Проведення протиепідемічних заходів триває.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 60 дітям стало зле ввчері 16 липня. 33 дитини одразу госпіталізували. Згодом стало відомо, що кількість постраждалих дітей внаслідок отруєння у таборі зросла – шпиталізовані 84 людини.

За фактом отруєння порушено кримінальне провадження за статтею 325 «Порушення санітарних правил і норм».

В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила на брифінгу, що причиною отруєння в дитячому таборі, ймовірно, стала інфекція сальмонельозу.