Через пожежі в місті Парадайз вигоріли близько двох тисяч будівель

У Каліфорнії в США вирують масштабні лісові пожежі – вогонь фактично знищив місто Парадайз в окрузі Бьютт, яке розташоване в долині біля схилів гір Сьєрра-Невада приблизно в 150 км на північ від Сакраменто. Про це повідомляє Euronews з посиланням на місцеві ЗМІ.

Через пожежі в місті вигоріли близько двох тисяч будівель. З міста вже евакуювали тисячі людей, а над ліквідацією пожежі працюють близько 500 рятувальників.

Зараз населений пункт, в якому проживали близько 25 тисяч осіб, охоплений полум’ям: тисячі будівель згоріли або були зруйновані внаслідок високих температур і вітру. Влада вважає, що вогонь добереться і до інших міст.

Крім того, стало відомо про перші жертви масштабної пожежі. За попередніми даними, загинули кілька людей, але їхню точну кількість встановлюють. Крім того, постраждали двоє пожежників і кілька місцевих жителів.

Потужні лісові пожежі на півночі американського штату Каліфорнія почалися 8-го листопада. Полум’я спалахнуло вранці і швидко поширилося через суху погоду і сильний вітер. За даними місцевих ЗМІ, вогнем охоплено понад 3 тисяч гектарів лісу. Впоратися зі стихією намагаються близько 500 пожежників. У штаті оголошено червоний (максимальний) рівень попередження про небезпеку.

Влада оголосила надзвичайний стан і евакуацію.