У неділю рятувальники і комунальники розібрали ґрунт на площі в 70 квадратних метрів. Загиблих або постраждалих не виявили

На пляжі в Чорноморську, де 14 липня сталося масштабне обвалення ґрунту, є небезпека нових зсувів. Рятувальники продовжують розбирати завали. Про це повідомляє місцеве видання Думская.

Причиною вчорашнього обвалу схилу в мерії називають обводнення і будівельні роботи. Як з’ясувалося, господар земельної ділянки по вулиці Ушакова, 6, вирішив обладнати терасу і забив в землю вісім труб великого діаметра – це і стало причиною того, що схил відколовся.

«Плюс всі відведення вод йдуть на схил, ґрунтових, зливових. Район не каналізований, всі використовують вигрібні ями. Це теж вплинуло», – повідомив віце-мер Одеси Петро Рябоконь.

Тим часом в ДСНС повідомляють, що пляж вважається аварійним – його закрили для відвідування. Однак, в мерії це формулювання назвали некоректним.

У неділю рятувальники і комунальники розібрали ґрунт на площі в 70 квадратних метрів. Загиблих або постраждалих не виявили. У понеділок роботи тривають. Ділянка пляжу в районі обвалу обгороджена. Водночас відпочивальники продовжують засмагати в 50 метрах від НП.