Уночі 23 березня почалися вибухи на складах зберігання боєприпасів неподалік від міста Балаклія

Перед тим, як стався перший вибух на складах з боєприпасами біля Балаклії на Харківщині, над цим місцем було чути гул безпілотного літального апарату. Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає Українська правда.

За його словами, таку інформацію надали на допитах військові добового наряду артскладів.

«Перед вибухом спостерігався гул літального апарату, схожий на звук безпілотника, після чого у двох місцях одного з майданчиків сталися вибухи», – розповів прокурор.

Матіос також нагадав, що раніше неодноразово були спроби скидати запали з безпілотників. Так, наприклад, було у Сватовому, коли також горіли склади.

Як відомо, вночі 23 березня почалися вибухи на складах зберігання боєприпасів, розташованих неподалік від міста Балаклія Харківської області. За словами глави Миноборони Степана Полторака,  пожежа триває на третині полігону. Станом на ранок загасити її не вдалося.

Була оголошена евакуація жителів з 5-кілометрової зони. У цілому, евакуювали близько 20 тисяч мирного населення. Жертв немає.

Полторак повідомив, що, згідно з попередніми висновками,  причиною пожежі та вибухів на складах зброї була диверсія – вибух, який здійснила ДРГ близько 3-ї ранку. Служба безпеки України порушила провадження за статтею «Диверсія».