У разі бронювання квитка за 10 місяців до поїздки літати можна за 249 гривень на внутрішніх рейсах і 587 гривень – на міжнародних

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» не має наміру згортати запроваджену в травні цього року програму лоукост-тарифів після того, як зірвався контракт з ірландським лоукостером. Про це повідомляє сайт ЦТС із посиланням на прес-службу «МАУ».

«Ми будемо розширювати цю програму. Можливо, скоротимо терміни бронювання. Зараз ми це активно обговорюємо і у найближчий час оголосимо про нововведення», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше в «МАУ» заявили, що продаватимуть півмільйона квитків на рік за низькими цінами.

Перевізник запропонував пасажирам літати за 249 гривень (внутрішні рейси) і 587 гривень (міжнародні напрямки). Щоб отримати такий тариф, квиток необхідно забронювати за 10 місяців до поїздки.

Лоукост-тарифи «МАУ» запровадила на тлі очікування наказу Мінінфраструктури про зниження ставки пасажирського збору в аеропорту «Бориспіль» і можливості отримувати знижку до 80%.

Нагадаємо, 10 липня компанія Ryanair оголосила про скасування свого запланованого виходу на ринок України після того, як аеропорт «Бориспіль» порушив угоду, що її досягнули в березні цього року в Мінінфраструктури з посадовими особами летовища та його нинішнім гендиректором Рябікіним.

Комерційний директор Ryanair Девід О’Брайен заявив, що аеропорт «Бориспіль» продемонстрував, що Україна ще «не є достатньо зрілим або надійним місцем для інвестицій потужного авіафлоту Ryanair».

За його словами, «Бориспіль» вибрав захист авіакомпаній з високими тарифами, включаючи «Міжнародні авіалінії України», і позбавляє українських споживачів і відвідувачів країни доступу до низьких тарифів в Європі та широкої мережі маршрутів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ