Пасажиріа в автобусі покатали в аеропорту і привезли назад до терміналу

Літак авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» полетів, не дочекавшись близько 30 пасажирів, які їхали на посадку в другому автобусі. Про це повідомила пасажирка рейсу Олександра Коровнік у Facebook.

За її словами, людей, які йшли крайніми на посадку, довго збирали в автобусі (набралося людей 30). Потім в автобусі їх покатали в аеропорту і привезли назад.

«Летіла сьогодні з Лондона до Одеси з пересадкою в Києві, але не вийшло. Рейс номер PS055, повинен був вилетіти о 19:35. На посадку в Києві прийшла вчасно! Була величезна черга, проходжу реєстрацію, заходжу в автобус, і далі історія на мільйон, автобус катає нас по полю і повертає назад до терміналу. Водій каже: «Все виходимо назад, літак без вас полетів». Перша реакція повного автобуса людей, як так могло статися. Повернулися на стійку реєстрації, ніхто нічого не знає, люди панікують, у когось друзі, родичі вже відлетіли в Одесу. А нам кажуть: телефонуйте в представництво МАУ. Дзвоню в МАУ, просять номер квитка, моє ім’я і говорять, що потрібно перевірити інформацію і мені зателефонують через п’ять хвилин. Всією юрбою, а нас тут 30 чоловік, йдемо до інформаційної стійки, спочатку нам ніхто не вірить, ситуація нонсенс», – повідомила пасажирка.

За її словами, пасажирам рейсу PS055, які не потрапили на літак, надали автобус до Одеси, адже полетіти наступним рейсом було неможливо, оскільки місць немає.

«Коли починаємо лаятися до нас таки виходять, але запропонувати нічого не можуть, збирають списки скільки людей, які залишилися в аеропорту. Виходить представник компанії, літаків на сьогодні більше немає, на завтра в літаках немає місць… Єдиний варіант – нам можуть організувати автобус до Одеси, який буде везти нас вночі, і їжу в дорогу… Дівчина із сервісноїслужби таки передзвонила, але що робити, вона не знає, такого ніколи не було. Поки сиджу чекаю їжу, ну, і автобус додому…», – написала Коровнік.

Авиакомпания МАУ самая конченная в мире! Ну или обслуживающая компания "Аэрохендлинг»! Это надо ещё выяснить Летела…

Gepostet von Aleksandra Korovnyk am Sonntag, 26. Mai 2019

Інша пасажирка Тетяна Бабинець в коментарях під постом повідомила, що також залишилася в аеропорту, а її чоловік з дочкою потрапили в число щасливчиків, які змогли полетіти цим рейсом.

«А я з другою донькою сіла в інший автобус. Коли він (водій автобуса, – ред.) сказав, що двері закрили, а літак йде на зліт, я думала він жартує. Тому що такого не може бути. Ми всі пройшли реєстрацію вчасно», – написала Бабинець.

Вона також повідомила, що екіпажу дали команду на зліт. Людей не перераховували. Зі стійки їм повідомили, що всі пройшли на посадку.