Націоналісти обурюються через те, що СБУ не цікавлять постійні поїздки Медведчука до Москви

Віктор Медведчук фактично виступає лобістом і адвокатом російської окупації території України. Про це йдеться у заяві «Національного корпусу» у Facebook.

«Ні для кого з українців не секрет, хто такий Віктор Медведчук і чим є його проект «Український вибір». Як відомо, Медведчук є членом підгрупи з гуманітарних питань у Мінських перемовин, де бере участь у переговорах щодо обміну полоненими. Попри те, що ця людина дотримувалася і дотримується відверто антиукраїнських поглядів, та на додачу до всього перебуває у тісному контакті з президентом ворожої нам держави, він продовжує займатися питаннями, які напряму зачіпають інтереси України. Щоправда, незрозуміло, чому керівництво нашої держави узагалі дає право людям на кшталт Медведчука вирішувати життєво важливі для країни питання. Та й СБУ, як ми бачимо, ані до його діяльності, ані до його постійних поїздок до Москви питань немає», – йдеться у повідомленні.

Націоналісти також прокоментували візит Віктора Медведчука та його розмови президентом РФ Владіміром Путіним та патріархом Кірілом щодо обміну полоненими між Україною та бойовиками ОРДЛО.

«Це виглядало як дешева вистава, де один актор намагався показати свою турботу за долю України, а два інших – чи то продемонструвати великодушність «русского народа», чи то вкотре вдати, що маріонетки «ЛНР» і «ДНР» насправді ухвалюють рішення самостійно, а все, що вони можуть – в телефонному режимі ввічливо «попросити» про виконання якоїсь умови. Погана гра всіх трьох акторів особливо підкреслює цинізм ситуації: патріарх «всея Руси» розповідає про те, як РПЦ хвилюється через війну на Сході України, абсолютно забуваючи про те, як сама його церква підтримувала проросійських сепаратистів, іменем Христа закликаючи убивати українців; головний винуватець війни на Донбасі, який визнав присутність військ РФ на теренах нашої держави та який розпалив міждержавний конфлікт тепер розповідає про те, наскільки важливою для нього є українська проблема, і як він готовий вплинути на її розв’язання «в інтересах українського народу», – зазначають у «Національному корпусі».

У політсилі припускають, що Медведчук приїздив до Російської Федерації не лише для обговорення питання полонених. Це всього лише спосіб збурити інформаційний простір.

«Питання в тому, чому саме такі люди продовжують займатися міжнародними справами від імені України та чому це не цікавить відповідні органи. Не дивно, що нинішню так звану «українську владу» не поважають ані самі українці, ані іноземні партнери. Тому що тих, об кого можна витирати ноги, не поважає ніхто. І саме від українців залежить, чи будуть в українській політиці представлені відверті симпатики Кремля, чи такі політики зникнуть із нашого політичного обрію», – резюмують націоналісти.

https://www.facebook.com/politicalpartynationalcorps/photos/a.1085192091596988.1073741827.1085132414936289/1456286074487586/?type=3&theater

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 15 листопада український олігарх, лідер громадського руху «Український вибір» Віктор Медведчук зустрівся зі своїм кумом – президентом Росії Владіміром Путіним. Вони обговорили питання обміну заручників на Донбасі. Путін пообіцяв «особисто обговорити це питання з керівниками невизнаних республік».

17 листопада стало відомо, що після розмови зі своїм кремлівським господарем  ватажок терористичної організації «ДНР» Алєксандр Захарченко доручив так званому омбудсмену Дарині Морозовій підготуватися до обміну полоненими.

Підконтрольні бойовикам ОРЛО ЗМІ також повідомили, що ватажок терористів Ігор Плотницький доручив перевірити стан полонених перед передачею їх українській стороні.

Ватажки терористів наголосили, що готові передати Україні 74 полонених в обмін на 306 своїх.