Розмова між політиками відбулася пізно ввечері 18 серпня

Російський президент Владімір Путін під час візиту до анексованого Криму 18 серпня зустрівся зі своїм кумом, лідером «Українського вибору» Віктором Медведчуком. Про це пише російське видання РБК з посиланням на поінформовані джерела.

«На зустрічі йшлося про українську політику, виконання мінських угод та обмін полонених», – пише видання.

За словами одного з джерел, розмова відбулася пізно ввечері 18 серпня.

У прес-службі Кремля не відповіли на запит «РБК». Помічник Медведчука Олег Бабанін не підтвердив і не спростував інформацію про зустріч.

За даними видання, упродовж останніх двох років Путін регулярно зустрічається з Медведчуком під час поїздок на окупований півострів.

Як відомо, 18 серпня президент РФ Владімір Путін і прем’єр-міністр Дмітрій Медведєв, порушуючи українські закони, прибули в окупований Росією Севастополь. Там російські високопосадовці провели зустріч з місцевою владою і лідером байкерського клубу «Нічні вовки» Алєксандром «Хірургом» Залдастановим.

Також Путін відвідав заповідник «Херсонес», де на зустрічі з ученими запропонував зробити місто «російською меккою». На зустрічі ж з молоддю на форумі «Таврида» Путін запропонував «представникам творчих професій і керівникам ЗМІ» подумати про механізми цензурування інформації в РФ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ