Медведчук заявив, що розходиться у думках із Зеленським

Лідер «Українського вибору», кум Путіна Віктор Медведчук заявив, що виходить з переговорного процесу з Росією. Про це він заявив в інтерв’ю російсьому ЗМІ Взгляд.

«На мій превеликий жаль, я не бачу сенсу представляти інтереси команди Зеленського як нової влади не тільки тому, що наша партія перебуває до нього в опозиції з моменту його обрання … Я не можу представляти інтереси нової влади в переговорах з Росією з урахуванням позиції пана Зеленського з принципових для мене питань», – сказав Медведчук.

«Зеленський виступає проти особливого статусу для Донбасу, він проти амністії для громадян України (підкреслюю – громадян України), які живуть на непідконтрольних територіях. Він стверджує, що спільного між Україною і Росією залишився один кордон. Я категоричний противник подібної точки зору», – додав політик.

Медведчук також пригадав, заяву Зеленського про те, що ніяких переговорів з РФ не буде: «Позиція глави адміністрації президента абсолютно мені зрозуміла, тим більше, що пан Зеленський заявив про те, що ніяких переговорів з Росією не буде».