Низка ознак дадуть зрозуміти, що вам пора у відпустку

Часто робота пов’язана зі стресовими ситуаціями, і організму потрібний перепочинок. Зверніть увагу на ознаки того, що вам справді час іти у відпустку. Портал AdMe назвав вісім найпоширеніших сигналів організму.

Головний біль. Тіло може хотіти відпочинку, якщо ви відчуваєте дискомфорт в області голови. Після робочого дня ви відчуваєте інтенсивний біль голови, шиї або очей. Крім того, високий рівень стресу може привести до загострення мігрені.

Проблеми з травленням. Коли наш мозок перевтомлюється, то страждає і травна система. Найпоширеніша ознака такого процесу – синдром подразненого кишківника.

Часті застуди. Регулярні стреси негативно позначаються на імунітеті, внаслідок чого ми частіше хворіємо.

Проблеми з вагою. Перевантаження організму та стрес призводить до швидкого набору ваги. Причина – підвищення рівня гормону кортизолу, що провокує втрату м’язів та прискорять набір жиру.

Болі в шлунку. Біль в шлунку і нудота також можуть бути ознакою, що вам просто час відпочити.

Втома. Постійна втома навіть від звичної роботи може бути наслідком надмірної завантаженості.

Біль у грудній клітині. Це біль часто носить чисто неврологічний характер. Якщо ви відчуваєте колючий біль в грудині, спробуйте розслабитися. Водночас стрес може привести і до серцевої недостатності. Тому слід звернутися до лікаря.

Зниження сексуальної активності. Людина може втратити будь-яке бажання займатися сексом через перевтому, однак хороший відпочинок здатний повернути все на свої місця.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ