Мей усе ж зустрілася з Анґелою Меркель

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей прибула до Берліна обговорити угоду про Brexit, однак її візит почався з курйозу, коли вона відразу не змогла вийти з машини. Відео прибуття Мей опублікував у Twitter телеканал Sky News.

Авто з Терезою Мей прибуло до офісу канцлера Німеччини Анґели Меркель, але британська прем’єрка не змогла відразу вийти, оскільки пасажирські двері виявилися заблоковані. Охоронці близько 15 секунд не могли зрозуміти, в чому причина, після чого двері все ж розблокували. Увесь цей час Меркель спостерігала за їхніми діями.

Користувачі Мережі у коментарях під відео жартують, що Тереза Мей насправді завжди була прихильником руху Remain, тобто прагне залишитися в ЄС.

Нагадаємо, 11 грудня Тереза Мей відправилася в європейське турне, щоб врятувати угоду про Brexit, про яку вона домовилася з Брюсселем, але яку не підтримують британські депутати. Вона вже зустрілася з голландським прем’єром Марком Рютте, а після зустрічі з Меркель відправиться до Брюсселя, де її очікує зустріч з керівниками ЄС.

Читайте: Лідери держав-членів ЄС схвалили угоду про Brexit