Виконавчий директор Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин

Виконавчий директор Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин під час мітингу під Верховною Радою України заявив, що у головному офісі організації навіть не чули імені Нейджела Брауна у галузі боротьби з корупцією – передає 24.

Нагадаємо, 16 березня під час обідньої перерви відбулося нелегітимне «засідання» антикорупційного комітету Верховної Ради України. Під час нього кандидатуру одіозного Найджела Брауна внесли на роль «незалежного» аудитора Національного антикорупційного бюро, проте для включення питання у порядок денний забракло голосів.

«Мені насправді останнім часом дуже соромно за Україну. Бо кожного разу, коли мене питають представники нашого глобального офісу, що ж у вас тут відбувається, якось логічно це пояснити просто нереально», – підкреслив Юрчишин.

«Коли ми запитали представників британського офісу Transparency International щодо кандидатури на посаду аудитора НАБУ, вони відповіли питанням на питання: «А хто ж такий Нейджел Браун?» – зауважив виконавчий директор організації.

Він наголосив: Transparency International – провідна організація у боротьбі з корупцією і знає осіб, які можуть проводити аудит антикорупційних інституцій достатньо добре.

Фахівець запевнив, що влада хоче знищити НАБУ, призначивши аудитором Нейджела Брауна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ