На думку журналіста, ментальність української влади така ж, як у так званих ДНР/ЛНР

Коли в новинах чуємо, що в ОРДЛО порізали заводи на брухт, в Україні відбувається щось подібне: вивозяться всі ціні природні ресурси країни, зокрема ліс та бурштин, і все решта, що не встигла вкрасти влада Януковича. Про це розповів журналіст, телеведучий Олександр Дубінський в ефірі ZIK.

«Якщо за Януковича був первинний «розпил» країни та ресурсів, а також вивід цих коштів за кордон, то зараз, після Революції, відбувається вже другий «розпил», але вже коли руйнується все до останку. Саме тому вивозяться всі ціні природні ресурси країни, зокрема ліс, бурштин та все решта, що можна вивезти і вкрасти. І коли ми в новинах чумо, що в «Л-ДНР» перерізали заводи на брухт, то в Україні відбувається щось подібне», – заявив Дубінський.

Якщо аналізувати ідеологію і війну, ментальність влади в Україні та «Л-ДНР» фактично є ідентичною. Різниця у тому, що там бігають із георгіївським стрічками, а в Україні роблять вигляд, що є патріотами.

«Припинити тотальне руйнування країни можуть тільки люди, до того ж, не через черговий переворот чи Майдан, а через справедливі й прозорі вибори. Оскільки ще раз подібного перевороту, який відбувся 2014 року, Україна просто не переживе. І це вже буде питання виключно особистої безпеки громадян. Адже коли прийде черговий натовп зі зброєю і буде щось змінювати, то це буде справжній люмпенізм із гаслами «бий багатих, грабуй награбоване». Після такого розвитку подій нормальних людей в країні вже не залишиться».

За його словами, сьогодні у владі є випадкові політики, які через Майдан потрапили до влади.

«Українцями маніпулювали і закликали швидко робити вибір, оскільки в країні розпочалася війна. Відтак, важливість виборів, які відбудуться у 2019 році, полягає в тому, щоб країна прийшла до них без будь-яких катаклізмів, і щоб на виборах була реальна політична конкуренція», – підсумував телеведучий.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ