Каспрук звинуватив депутатів у «підкилимній боротьбі»

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук вимагає перезавантаження міськради. За його словами, в сесійній залі депутати займаються протистоянням та підкилимною боротьбою, а не роботою на користь міста та чернівчан. Про це він сказав під час сесії Чернівецької міської ради, передає Укрінформ.

На думку Каспрука, місту необхідні перевибори.

«Відповідне звернення щодо оголошення позачергових виборів Чернівецької міської ради спрямував до Верховної Ради України. Переконаний, що одночасно мають відбутися і вибори міського голови. Відповідальність за рік втрачених для міста можливостей, зневіру чернівчан, зраду заповіту наших славних попередників має бути спільною. Майте мужність та честь це визнати та піти на вибори!» – наголосив чинний мер.

На його думку, в такому протистоянні втрачається найцінніше – час, і Чернівці неймовірно швидко відстають від інших міст.

Каспрук звернув увагу на те, що вже понад рік Чернівецька міська рада працює без секретаря та з виконавчим комітетом, який не має повного складу. Постійно спостерігається блокування роботи виконавчих органів та комунальних підприємств.

За його словами, через неефективність роботи депутатів бюджетні кошти не розподіляються, дороги не ремонтуються, дитячі садки не будуються, а міські лікарні залишаються без необхідного медичного обладнання.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ