Конфлікт виник через коментар Дубінського щодо ремонту Нового мосту в Дніпрі

Мер Дніпра Борис Філатов нецензурно висловився на адресу новообраного нардепа від партії «Слуга народу» Олександра Дубінського. Таку реакцію у нього викликав пост нардепа в Facebook

«Мер Дніпра виконав ще одне своє зобов’язання))) Прокуратурою Дніпропетровської області перевіряються факти можливого привласнення бюджетних коштів під час проведення ремонту Нового мосту в Дніпрі. Я до вечора покажу вам фотографії цього «ремонту» і застосовуваних при ньому нових технологій. Тому що це щось. «Любов до країни починається з любові до міста і рідних людей». Б. Філатов. Де Б – це професія», – написав Дубінський.

У коментарях до посту Філатов написав: «Ж*па, ти пиз*и, пиз*и. Я почекаю. Якщо ти об*ос, відпустив бороду, то це не означає, що став чоловіком і людиною. У мене пам’ять хороша…».

Мер Днепра выполнил еще одно свое обязательство )))Прокуратурою Дніпропетровської області перевіряються факти…

Gepostet von Александр Дубинский am Mittwoch, 14. August 2019

Дубінський відповів: «Борис Альбертович, пам’ять Вам обов’язково стане в нагоді на допитах. Бережіть її. І не будьте ж таким вразливим при таких обсягах освоєння бюджетних коштів».

До слова, це вже не перший конфлікт між Дубінським і Філатовим. У лютому Філатов назвав Дубінського «Ж*пою, що говорить» олігарха Ігоря Коломойського.